| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cam cat m-ar costa sa-mi pun aparat dentar doar pe partea de jos a maxilarului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Depinde de cabinet. Cel metalic este in jur de 1000-1500 lei pe arcada. Dar te mai costa si consultatia la ortodont (50-100 lei) si radiografiile (100 lei). Apoi activatile lunare, in jur de 100 de lei happy

| Sorin2520 a răspuns:

In jur de 2000 de lei (20 de milioane)