| Ella1326 a întrebat:

Stie cineva cat costa o pereche de lentile de vedere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un jur de 100 Ron.

| nicols a răspuns:

Buna Ella, Depinde de care lentile vrei sa iei. Spre exemplu Soflens 59, cutie cu 6 lentile, ce te vor tine 6 luni costa 83 lei. Mai multe lentile si preturi gasesti pe www.medlens.ro. Eu de aici mi le iau si recomand cu incredere.

| settembre a răspuns:

80 Lei dar poate costa mai mult. Iti urez un an nou, acum imi dai funda?