| FunHouse a întrebat:

Stie cineva cum pot sa scap de bronz, m-am bronzat putin, insa urasc bronzul, o idee ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Incearca sa te dai cu lamaie dupa ce te speli, am avut si eu aceeasi situate si am scapat, Succes

3 răspunsuri:
| pysybum a răspuns:

E trist!happy
Dc ai face asa ceva, nu inteleg dc il urasti asa de mult.Eu ma chinui toata ziua sa ma bronzez macar pic si tu vrei sa scapi de el? Da'mi'l mie!big grinsmug

| alinaiiiioana a răspuns:

Cu lamaie parca erathinking foloseste geluri exfoliante si multe multe dusuri

iar de acum ca sa nu te mai bronzezi aproape deloc foloseste creme de protectie cu factor de ric ff mare cu cat e mai mare cu atat te vei bronza mai putin si vei fi si mai bine protejata:*

| crezy_6643 a răspuns:

Buna! stai inbracata si in tip va dispare; fa sauna si bae mai des te pup