| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva din ce cauza faci paduchi lati si cum poti sa scapi de ei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| monyk a răspuns:

Poti scapa de ei folosind ceva produse speciale de la farmacie...cauza nu stiu...

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Exista un sampon special, il gasesti la farmacie.

Alte răspunsuri
| psiholoaga a răspuns:

Nu ii faci, ii iei de la cineva deja infestat. Fie prin contact intim, fie prin folosirea acelorasi prosoape, lenjerii etc. Mergi la farmacie si ceri un antiparazitar extern, pe care il aplici pe tot corpul (mai putin pe fata), atat tu, cat si persoanele cu care ai avut contact intim sau ai impartit patul, lenjeria etc. Toate obiectele vestimentare, cearsafurile, prosoapele le fierbi si le speli in apa cu dezinfectant (clor, daca sunt albe).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lama de ras, te razi ca-n palma si pui sare laughing Si alta data cand mergi la femei, vezi sa nu fie de pe centura, alege unele spalate, nu femei de pe centura rolling on the floor
P. S. Ma refer la centura orasului nu la centura de castitate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha ha...
Du-te la farmacie sa iti dea solutii pentru a scapa. Despre luat...ai grija cu cine faci sex!

Alte răspunsuri
| gherghe_9739 a răspuns:

Te razi si dupa aceea te ungi cu vaselina de masini

Alte răspunsuri
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

I-ai luat de la un partener sexual. Scapi de ei daca te razi complet in zona genitala, perineala, anala si de vecinatate (coapse, spate, burta) si te dai cu un preparat cumparat special de la farmacie. In plus, trebuie sa-ti tratezi partenerul si sa fierbi prosoapele, chilotii si cearsafurile dupa fiecare utilizare, pe perioada tratamentului si macar vreo doua saptamani dupa aceea.

| razvan_3404 a răspuns:

Iti tunzi blanita si apoi dai cu niste motorina.Cat despre cum se fac: ar trebui sa mai fie spala-te "jucariile".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci paduchi daca nu te speli cu lunile, ii iei daca stai aproape cu capul de cineva care chiar are si te scapi cu petrol

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cu gaz

Alte răspunsuri
| Nicolas_Tatian_1986 a răspuns:

Cum poti scapa de ei? Este foarte simplu.Nu mai faci niciodata sex cu necunoscuti!

Alte răspunsuri
| SilviaStefan a răspuns:

De scapat de paduchi lati: cauta un sapun organic cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation si ulei 100% pur din arbore de ceai.

Uleiul in folosesti in gelul de dus sau direct in mana peste gelul de dus