| ion2015 a întrebat:

Stie cineva o firma buna cu vitamine pentru ingrasat din bucuresti? am 17 ani si 10luni, 1 90 si 65 de kg, am mai luat acum 6 ani lion kids dar sunt pana la 14 ani bune vitaminele.doresc ceva bun care sa ma ingras mult, sa nu spuneti de vitamax, vitamina b sau..., o firma cu vitamine bune

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitamax. se gasesc in farmacii cu 35ron, sau it pot daeu la 8ron/15pastile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu, iti recomand Nutrilite de la Amway, au atat suplimente alimentare cat si solutii pentru o greutate sanatoasa ( pulbere de proteine, batoane, etc) te pot ajuta pentru ca si eu cumpar de acolo, lasq-mi un msg pe privat cu tel tau si vorbim mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai crezi ca e greu sa te ingrasi? mai greu e sa fii si sanatos si gras! de obicei ingrasarea aduce cu sine cele mai multe probleme de sanatate, cele mai adesea cardiace...

| England_Motorhead_1985 a răspuns:

Cele mai bune vitamine si minerale sunt cele de la NUTRILITE. Eu folosesc Nutrilite Daily si mi le comand de aici: http://www.premiumvitae.com/nutrilite-daily30/

| adasdsadsaasdsa a răspuns:

Daca doresti vitamine bune iti recomand Animal pack sunt foarte bune pretul este 150 ron / 44 plicuri