| Alinutza_6126 a întrebat:

Stie cineva o sala de fitness/ aerobic pe la Timpuri Noi/ Dynos? Am inteles ca ar fi 2 doar pentru fete dar nu gasesc nici o adresa sau ceva sigur! Am mai auzit ca ar fi una la complexul scolar Timpuri Noi, dar nimic sigur din nou. Mersi frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| XXy a răspuns:

Si eu stau pe langa dynos pe acolo si merg la sala la animal kingdom club, e pe la budapesta, poate imi lasi un id pe prv si vb mai multe :*, sa revin la subiectbig grin in zona` e cea de la metroul tineretului ( sus in cladirea cu banca transilvania), este nordic gym, putin mai incolo si cam atat cu saliile cunoscute prin zone aa si mai era una la papazoglu acolo, mergi cu 133 :*

Răspuns utilizator avertizat