| last_9432 a întrebat:

Stiti cumva pastile/vitamine pentru inaltat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înotul te ajută la creșterea în înălțime.
Pa, pa.

| tyana a răspuns:

Baschetul ajuta foarte mult la crestere.Depinde si cati ani ai si daca procesul de crestere nu s-a oprit deja.

| gabriela a răspuns:

Inot si baschet!

| LoveMusic a răspuns:

Bineînţeles.Mergi la farmacie, dai nişte informaţii şi farmacista îţi va recomanda ce este mai bun. Dar ATENŢIE! Pot dăuna organismului.

| last_9432 explică:

Nu sunt pentru mine si aceea persoana cred ca deja nu mai are cum creste in inaltinebig grin

| Aicilef a răspuns:

Mai bine faci sport decat sa iei pastile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am mers la baschet o perioada si unele persoane mi-au spus ca m-am mai inaltat de cand merg...deci cred ca baschetul te-ar putea ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu inot de 2 ani si nu am crescut nici un cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-a facut basket si am crescut o _I_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma inalt dar cred ca e mai bine sa joci basket decat sa iei pastile asa fac si eu si am mai crescut 3 cm