| maimutzica a întrebat:

Stiti tratamente naturale pentru cosuri? am auzit ceva de miere si lamaie?! help me!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Exista tratament farmaceutic...
Dar depinde de varsta... Daca esti la pubertate singurul remediu este rabdarea pentru ca nu o sa scapi de ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit si eu de lamaie si usturoi... dar lamaia nu e buna de nimic, iar usturoiul... n-am incercat si nici n-am de gandhee heedupa cum am mai zis-o si pana acum, poti folosi Zinerytwinkingda rezultate indiferent de tipul de tenwinkingnu e natural dar daca da rezultate ce mai conteaza? Daca vrei sa afli mai multe, da-mi mesaj privatwinkingkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce am gasit despre acnee:
1. O dieta pentru acnee http://dietesiintretinere.blogspot.com/2009/09/dieta-impotriva-acneei.html

| picior a răspuns:

Pai il indepartezi cu abur si cosurile se fac de la mancaruri ce contin grasimi si altele

| zburatoarea a răspuns:

Da. Nu mai manca carne! happy
Serios vorbind, daca ai un corp curat pe dinauntru pielea ta va reflecta asta. Asa ca fa o curatire interna, adica tine postul si curata-ti intestinele iar extern foloseste Sole diluata si ne care vindeca afectiunea. Daca vrei detalii trimite-mi un mail fiindca am mai postat un raspuns despre Sole si nu vreau sa se creada ca-mi fac reclama aici. Aici sint doar pentru a-i ajuta pe necunoscatorii din domeniul sanatatii.