| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un sampon bun pentru caderea parului? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Pai incearca la avon...

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

La varsta ta ar cam trebui sa ai undeva in jurul a 60 de kg. Dar nici daca ai in plus nu e problema.Ideea e sa nu depasesti cu mai mult de 5 kg media dar asa e bine.
Stii cum e acum e la moda sa fii cu forme laughing

| M.madallina a răspuns:

Ce inaltime ai? daca ai 1, 75-80 este foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fervex

| Saturday a răspuns:

Depinde de inaltime.totusi cam mare greutatea pentru varsta ta.mama mea are 62 de kg si are 37 de ani...

Deci...depinde de inaltime...ar trebui sa ai 1, 75 m.

| alice_5598 a răspuns:

Daca ai 1. 72-1. 75 inaltime.este normalbig grin