| NameName a întrebat:

Stiti vreun site care te ajuta/invata sa te aperi? Vb serios! Daca nu stiti siteuri, macar niste "tactici"... Dar serioase... FUNDA, VOT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Stein a răspuns:

Www.fighttips.com sau pe youtube fighttips si o da dai de un tip shane
sau cea mai usoara aparare nut shot+right cross+run!

| Narcis2007 a răspuns:

Si cei asa de greu sa dai intre picioare?

| nathalie_4280 a răspuns:

Nu stiu site-uri, dar iti propun sa te inscrii la un curs de karate, gen jisen-do!