| Spanac a întrebat:

Sughit intruna! Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Sa bei ceva, sa mananci, sa te sperie cvn, sa iti tii respiratia

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Bea un pahar mare cu apa, sau tine-ti respiratia timp de 10 secunde, repetand de 3 ori.sau ai nevoie de o sperietura serioasa, insa nu recomand pentru a preveni infarctul.

| theorizer a răspuns:

Nu stiu, dar le-am pomenit de tine si problema ta unor prieteni thinking

| YepIsSuspended a răspuns:

Ai grija sa nu te umfli si sa te spargi!laughing
Ok...pai,tine-ti respiratia sau bea multa apa in continuu

Răspuns utilizator avertizat
| DeepSilence a răspuns:

Bea apa.