| Oanny a întrebat:

Sunt bune la ceva pastilele de slabit Ecofit? Le-a incercat cineva? Cam cat ati slabit si in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Depinde de metabolismul tau, la unele persoane dau rezultate uimitoare la altele doar pe jumatate.

Dar.de ce sa iei pastile, porcarii din alea...cand poti face sport love struck si poti manca sanatos.

| dichi a răspuns:

Am o prietena care le-a folosit si nu au dat cine stie ce rezultate. Iti recomand in schimb produsele Acai Berry care isi fac treaba foarte bine in acest sens. Incearca www.acai-berry-romania.com. Aici gasesti mai multe informatii despre ele. Succes

| girlemita243 a răspuns:

Nu lua astfel de pastile pentru ca poti sa-ti imbolnavesti ficatul. mai bine mergi la un nutritionist sau fa mult sport renunta la dulciuri, chipsuri, sucuri, alimente grase si vei vedea ca slabesti.la carne nu e necesar sa renunti deoarece banuiesc ca esti inca in crestere, altfel iti va scadea potentialul de a fi atenta si de a gandi. daca ti-am fost de ajutor :FUNDA

| actrita a răspuns:

Daca nu ai ce face cu un 150 de lei comvinge-te singura, acum vb serios, am slabit 0 kg in 2 saptamani in care le-am luat, m-am imbolnavit si de constipatie, am inceput sa transpir mai rau ca niciodata si am avut febra intr-o noapte fara sa fiu racita, asa ceva nu mi s-a mai intamplat, deci o prostie, am intrat pe multe site-uri cu ecofit, si cred ca aia care zic ca au slabit nu sunt decat producatorii pasilelor, eu am mers la un medic dupa aceea si mi-a dat un regim alimentar in care sa slabesc 2 kg pe luna, nu 15 cum este scris acolo, si dupa daca nu-mi merge cu diata imi da pastiele dar slabe nu orice porcarie, si iaca asa am ramas tot cu 65 de kg, la fel de frumoasa, hai sa punem sanatatea inainte de orice, daca vrei mai multe detalii lasa id-ul pe privat, pa pa

| max_3105 a răspuns:

Nicio pastila de slabit nu e buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OaNny sa stii ca verisoara mea andreea foloseste pastile de slabit si nu slabeste ea este in spania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune! eu una am luat sunt si picaturi in pachet.se iau impreuna cu un detoxifianthappy multe vedete au cumparat aceste pastile! binenteles acum nu mananci cartofi prajitii si iei pastile ti o oarecare cura...mananci peste in loc de carne de porc sau inlocuiesti painea cu cereale.in cutiutza ai si o carticica cu niste sfaturi! binenteles ca trebuie sa iti fixezi un program cum sa le iei si se iau de 3 ori pe zi.

eu am slabit sincer 9 kg intr-o luna. dar intr-adevar depinde ce varsta ai si de metabolismul fiecaruia.nu au efecte adeverse pentru ca sunt naturale. mie mi-au fost recomandate de nutrionisthappy

| angel_6370 a răspuns:

Da eu una le folosesc chiar si acum.am vazut azi ca e diferenta intre pastilele pe baza de produse ascunse gen medicamente sau sibutramina sau amfetamina si cele naturale. cela naturale nu au neaparat efect imediat pentru ca trebuie sa se invete organismul.pe cand cele care contin droguri au efect imediat pentru ca drogul isi face efectul imediat. sper ca ai inteles ce ziceam eu aici.eu slabesc cu ecofit dupa cum am zis si il recomand daca vreti sa slabiti natural.pup

| maria31 a răspuns:

Buna oanny.eu le-am luat timp de 1 luna si jumatate aceste pastile si picaturi ecofit.in tot acest timp in care le-am luat m-am simtit bine, nu mi-a fost rau.am fost chiar foarte bine.am plecat eu cu putina neincredere la inceput dar uite acum sunt fericita ca am slabit 10 kg.o sa continui sa-l iau si o sa ma mentin cu el, sunt convinsa

| danielaleila a răspuns:

Eu prima luna cand am luat acest ecofit am slabit 7 kg iar in a 2 luna impreuna cu putin sport am mai dat jos inca pe atat.sunt multumita de acest produs pentru ca am inteles care e rolul lui.si pe mine ma invata sincer sa traiesc mai santaos

| teodora29 a răspuns:

Sa stii ca sunt bune eu le-am luat si inca le mai iau.am slabit pana am ajuns la kg dorite adica 56 de kg.eu ma ingrasasem extrem de mult in facultate. eram undeva la 76 de kg extrem de mult pentru statura mea de 1.50