| 1Q a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si vreau sa fac rost de o scutire de sport pentru a ma putea concentra mai mult pe invatat, intrebarea ar fi cum obtin o astfel de scutire ca de la medicul de familie nu merge nu-i buna FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii zici medicului ca nu prea tii la sanatatea ta si nu iti prieste 1-2 ore de miscare pe saptamana mai ales cand ai de invatat si mai ai nevoie si de un pic de relaxare

| K0sti a răspuns:

Lasa vrajeala cu invatatul si pune mana si fa sport, ca e bun!

| aliutzza a răspuns:

Ii spui ca nu esti apt pentru sport si ii explici care-i faza, si daca e de treaba o sa inteleaga si o sa iti dea hartiuta cum ca nu poti face sport