| adriana1991 a întrebat:

Sunt insarcinata si am cardiopatie ischemica as putea sa nasc natural?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Medic specialist -- ginecolog -- pacient formeza cea mai buna echipa!

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred ca este indicat sa nasti natural insa cel mai bine ar fi sa mergi la medicul de familie sau ginecolog. El este in masura sa iti dea cele mai multe indicatii.

| wr3er a răspuns:

Iti recomand sa stai de vorba cu un cardiolog.