| Skarr a întrebat:

Sunt un pic racit. Si ma ustrura, inteapa un pic pielea. Pe burta, piept, si spate. Nu sunt rosu si nu am bubite. Si acum ma doare si nasul cand respir dar nu rau. Nu. Nu am simptome de guvid.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De guvid? Sau de guvizi.

| badpanda a răspuns:

Este chiar covid.Am avut de doua ori la distanta de 7 luni.
Asa este la inceput.Gust miros pierzi mai incolo.

| KR0NSTADT a răspuns:

Trebuie să aplaudăm, sau cum?

| AlinMrs a răspuns:

Daca nu ai simptome de guvid e oky, mai nasol era daca era de covid