| ___IDQe a întrebat:

Tatal meu are început de chelie dar eu am mostenit părul mamei, adica mama mea are fruntea lata și eu la fel parul meu, care sunt șansele să chelesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind baiat ai toate sansele sa-l mostenesti pe taica-tu, deci posibil ca tot pe la varsta lui, saincepi si tu sa chelesti, chiar daca tu ai mostenit fruntea mamei.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sansele inca exista, nu este obligatoriu sa semeni in totalitate cu mama ta, chiar daca parul tau are culoarea si/sau textura parului ei.