| DLeonard a întrebat:

Tatalui meu i-a sarit putin ciment in ochi iar acum ochiul i s-a umflat foarte mult si il doare. A patit cineva? Aveti ideea ce ar putea face pana maine cand se va duce la spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Spune-i sa se duca de acum la spital..merge la urgente si il rezolva aia

| Florinpikachu10000 a răspuns:

Cred ca maine i se mai dezumfla si nu o sa fie char asa rau.
ca si tatal meu sia taiat degetul cu flexu si a fost umflat rau.
a doua zi cand a fost la urgente i sa desunflat mult fata de inainte.
si nu e char asa rau.
o sa treaca

| Valentin_Alexandru_1993 a răspuns:

Trebuia sa se spele imediat cu apa oxigenata...dar stai calm, nu are ce sa pateasca.