| Curiosul2805 a întrebat:

Știe cineva dacă cei de la centrul de donare de sange din Iași au program de lucru și în weekend?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU are program în week-end :(

"Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Iaşi :

Adresă: Strada Nicolae Bălcescu 21, Iași 700117
Telefon:0332 800 749

Orar:
luni 09:00-13:00
marți 09:00-13:00
miercuri 09:00-13:00
joi 09:00-13:00
vineri 09:00-13:00
sâmbătă Închis
duminică Închis" - SURSA :
https://www.google.ro/......15z/data=! 4m2! 3m1! 1s0x0:0x4ae93323bc216649

Toate cele bune.

| PeFuga a răspuns:

In week-end nu. Dar daca te duci la donat si te si primesc cei de acolo, iti dau o adeverinta medicala pentru ziua respectiva cu care iti poti motiva lipsa de la serviciu sau de la scoala/facultate...

| DmdDinuMarius a răspuns:

Nu au, doar de luni pana vineri