| SlenderMan299 a întrebat:

TPU, am fumat pentru prima oara timp de 2 zile o tigara pe zi, iar de atunci a inceput sa ma doara in gat.Ma poate ajuta cineva cu sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Ai facut cancer, bravo.

| LuciWv a răspuns:

Nu mai fuma

| Sweet155 a răspuns:

Trebuie sa te lasi de fumat iar ca sa iti treaca durerea de gat ia-ti un tantum verde spray

| xcvcv a răspuns:

Și eu am avut problema asta, cumpăra strepsils plus(culoare albastră) și spray bioparox (te dai cu el de 3 ori pe zi cate 2-3 pufuri odată asta după ce iei un strepsils înainte) după ce ai făcut asta nu mai manca sau bea nimic cel puțin jumate de ora