| gago a întrebat:

TPU

Buna TPU, am visat aseara ca am fost impuscat de 2 ori in partea dreapta la coaste si acum,de cand m-am trezit, tot ma doare partea dreapta si coastele.Intrebarea mea este, inseamna ceva ce am visat si ce sa fac sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Diclofenac, Voltaren sau Fastum Gel in zona respectiva. N-ai fost impuscat decat in capul tau... si unde pui ca si dormeai tun!

| marin81 a răspuns:

Probabil ca ai dormit cumva si ti-ai vatamat coastele/ O sa iti treaca in vreo 2 zile, incearca sa dormi pe un plan cat mai drept

| CM_Cosminel_1999 a răspuns:

O sa iti treaca