| Calin9 a întrebat:

TPU mancam si dintr-o data am m-a luat o tuse si nu am mai putut respira de atunci imi vine mereu sa inspir expir aer pentru ca simt ca ma sufoc din 3 in 3 minute trebuie sa inspir expir aer. e cv groaznic sau sa casc din 3 in 3 minute si cateodata nu pot nici sa casc sau cand trag aer simt ca nu imi intra in plamani nu stiu ce sa mai fac mi-am facut toate analizele au iesit perfect. doar la tiroida nu mi-am facut ajutati-ma va rog din suflet daca cineva sa confruntat cu asta si a reusit sa scape spneti-mi si mie cum va rog frumos Multumesc din suflet Sanatate tututor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dar o raza pulmonara ti-ai facut? esti racit? ai fost racit? ar fi indicat sa te vada un medic pneumolog.
O seara bunahappy

| Calin9 explică (pentru caramela):

Mi-am facut toate analizele! in afara de tiroida