| MariaAna1996JqYv a întrebat:

Tpuuu,ce ma fac? mi-am facut acum 5 zile pierce in buric singur, s-a infectat si acum am facut temperatura 40. am luat amoxicilina, nurofen..degeaba? Mai este cineva care a fost in starea mea? va rog,ajutati-ma ca nu mai pot,frig toata. si nu radeti de mine,chiar va rog eu frumos, stiu ca am facut o greseala mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Anonimmi a răspuns:

Pei banuiesc ca stii ce prostie ai facut.Nu va jucati cu asa ceva de-aia exista saloane. PIERCING-UL trebuie dezifectat trebuie facut intr-un mediu cat mai bun.Tu realizezi ca te poti infecta in corp.Du-te la doctor singura solutie

Răspuns utilizator avertizat