| INTERMED1 a întrebat:

Uleiul de racin ajuta la cresterea sprancenelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Al3xAndraa97 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului. deci da te ajuta si la cresterea sprancenelor. Dar acum sa nu te gandesti ca iti creste parul la sprancene ca in cap. happy funda?

| INTERMED1 explică (pentru Al3xAndraa97):

Nici nu mi-as dori sa am sprancele ca parul' din cap laughing ok multumesc de raspuns!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, ajuta.Te ajuta destul de mult happy

| OchisorVisator a răspuns:

Teoretic, da. Dar bunica a stresat-o pe mama ani de zile cu ulei de racin pe gene din acest motiv si tot de o tona de rimel are nevoie ca sa nu para ca nu are gene deloc.