| Andra_Ahnana_ a întrebat:

Un cabinet de stomatologie foarte bun in Craiova?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gellalbie4ever a răspuns:

Sfatul meu e ca nu exista un dentist miracol si un tratament miraculos.

O policlinca e mai avantajoasa decat un cabinet dentar.
Avantajele:
Sunt mai multi dentisti si mai multe tipuri de dentisti disponibili Daca se poate o clinica non stop( cu camera de urgente) e si mai bine daca nu macar o clinica dentara.
Un al doilea pas ar fi sa gasesti un medic cu care să te "împrietenești"= sa te intelegi bine. Eu am găsit o domnisoara care înțelege ca mor de frica cand vad ace. Si nu se grăbește nici nu se supără nici nu îmi impune cum să reacționez