| Kusea a întrebat:

Un cunoscut de al meu (baiat) are de 2 zile dureri insotite de balonari in zona pelvina, durerile se accentueaza in special cind acesta merge, stie cineva ce ar putea fi?
multummesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dangerfull a răspuns:

Http://www.mymed.ro/durere-pelvina.html Citeste acet articol sigur te va ajuta. Funda?

2 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Intra pe www.sfatulmedicului.ro si intreaba acolo.

| Stoessel_Martina_1989 a răspuns:

TPU nu este o clinica. Sfatuieste-l sa-si faca analizele.