| dende95 a întrebat:

Un mic ajutor si pentru mine... ce pastile care sa ma ajute sa slabesc sau care sa imi mai opreasca pofta de mancare? subliniez ca AM 16 ANI! Funda:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FunnyLoOVe a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa iei pastile, mai bine incerca sa mananci mai sanatos si sa mananci mai putin pentru a slabi, sau sa faci sport.O alta posibilitate ar fi sa mergi la un nutritionist care sa iti prescrie o reteta pentru o alimentati mai sanatoasa si care sa te ajute si sa slabesti.happy

Succes!

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Pastilele de slabit sunt cea mai mare prostie, mai ales la varsta ta! Mai bine fa-ti un program de masa pe care sa il respecti si fa ceva sport.

| tiriboxi a răspuns:

Buna,recomandarea mea este sa poti beneficia de sfaturile nutrtionistilor de la compania cu care eu colaborez de 10 ani si am vazut persoane care au rezolvat aceasta problema intr-un timp relativ scurt pentru detalii contact; tiriboxi@gmail.com

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Nu sunt bune pastilele pentru slabit.e o prostie...incearca sa renunti la dulciuri si sa faci cat mia mult sport.
Succes!:*

| camon12 a răspuns:

Deci iti spun cu atentie lasa medicamentele si fai sport! Asculta-ma este cea mai buna dieta!