| denys_8274 a întrebat:

Un tratament pentru amigdale le am umflate cam de 2 luni am facut acum o luna exudat si nu a iesit nimic ceva mai naturist

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le "calci"cu zahar, asta te va ajutawinkingde fiecare data fac asta cand le am umflate si ma dor si este mult mai binewinking. Bea si ceai cald de musetel sau menta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea mult ceai exact ca mine pentru ca si eu le am unflate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea mult ceai exact ca mine pentru ca si eu le am unflate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea mult ceai exact ca mine pentru ca si eu le am unflate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le am unflate si beau mult ceai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le am umflate.nu mai pot. nu mai suport durerea...nu pot inghitii nimic. ce as putea face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le.ai umflat frate cu pompa sau cu ce? tu te auzi cum te exprimi noua? nu prea as crede...
bea ceai fierbinte pana ti se vor dezumfla si ia pastile speciale

| claudia_1441 a răspuns:

Dupa cum zicea si Katya, bea cat mai mult ceai de musetel, si consuma miere de albine simpu fara atceva.Si mai poti folosi ceaiul de musetel pus intr-un vas mai mare, te acoperi cu un prosop pe cap, si tragi aburul in gat. fa asta de cateva ori. Sper sa iti fie defolos.