| RoseWerthner a întrebat:

Unde ar trebui sa merg pentru dureri de cap constante? De câteva zile ma trezesc cu dureri de cap si ma culc cu dureri de cap. Acestea sunt deasupra ochilor, deasupra frunții, la tample si la ceafă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,cum a zis userul de mai sus specialitatea se numeste ORL

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai sinuzită, mergi la medicul de familie care i ti va da trimitere la Orl, ei te vor consulta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te culci cu ele, când încep înainte de culcare?

| mihai69 a răspuns:

ORL; cred că ai o sinuzită.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oftalmologie, neurologie...
Mai bine, întreabă medicul de familie.
Citeste si acest material: https://www.centrul-provita.ro/......-de-tipuri

| Yuoia a răspuns:

Mergi prima data la medicul de familie.
Dupa cum descrii poate fi orice cauza: oftalmologica, orl (sinuzita), tensiune, neurologica, sau poate doar un simplu curent.
Medicul tau te va indruma dupa ce ii descrii tu.

Răspuns utilizator avertizat