| jonydd a întrebat:

Unde gasesc pasta de dinti care albesc dinti foarte albi ca de ex pasta de dinti Signal unde gasesc asa ceva ca prin magazine n-am vazut mersi! big grin :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| jonydd explică:

Imi poti da te rog siteu ala sa fac si eu comanda ca altfel nu pot :d mersi

| Lipsa47 a răspuns:

Te-as sfatui sa n folosesti pasta de dinti si in schimb sare caut unde vrei sa vezi ca sarea albeste cel mai bine dintii si n ii strica

| cosminaelena99 a răspuns:

Pai...este o pasta de dinti optifresh si este si pentru copii ai si periute, camanzi ce vrei dintr-un atalog oriflame(probabil ai in oras un reprezentant sau daca nu pe net)eu am si e foarte buna

| Execution a răspuns:

Nustiu dar intreaba pe cineva la o farmacie deoarece acea asistenta iti poate da ceva sau iti poate sugera sa dai comandawinking Sincer e important sa ai dantura sanatoasa parerea mea.