| mariAnA_6579 a întrebat:

Unde pot sa-mi fac un tatuaj de sprancele in zona Moldovei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pep a răspuns:

Nu exista "zona Moldovei" in corpul uman... Daca te referi la tatuaj in zona sprancenelor, iti recomand sa renunti.Intoarce-te la mama natura! Vei fi si mai draguta si vei face si economii de bani. Extravagantele si tatuajele nu ni se potrivesc noua, poporului roman. Tatuajul, e ca o palarie care nu ni se potriveste pe cap. Numai bine!

| tatuajebrasov a răspuns:

Daca crezi ca poti ajunge la mine te pot ajuta si nu e scump in comparatie cu saloanele