| Andreeaツ a întrebat:

Unde pot vedea emisiunile lui Doctor Oz de pe euforia. Ma refer emisiuni complete. Mai ales Emisiunea din 7 septembire 2010 in care este prezentata Colonoscopia lui Dr. Oz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Http://www.doctoroz.com/videos?page=2&tid=32&tid_1=142

Aici gasesti colonscopia lui + alte videoclipuri :)!

Bafta ~

10 răspunsuri:
| Andreeaツ explică:

Si cu subtitrare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe site dl dr oz...simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi la ora 12 este emisiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe aceasta adresa si il vei putea vedea cu subtitrare in romana:
http://bmtd.ucoz.com/search/?cu=doctor+oz

| hrysty a răspuns:

Incearca pe www, youtube.com

| Serbanescu_Felicia_1952 a răspuns:

Trebuie sa ne respectam reciproc

| Ianus_Marcela_1954 a răspuns:

Multumesc!

| luhana1 a răspuns:

Poti vedea o parte din ele pe: http://luhana1.blogspot.com