| anckcka a întrebat:

Urgent! Stie cineva numarul de telefon de la clinica de recuperare Nicolae Robanescu! Va rog este URGENT! Am nevoie sa ma duc acolo si eu sunt din Teleorman si nu ma lasa acolo sa ma insoteasca cineva! Tatal meu vrea sa ma duca acolo si sa vine iar un Bucuresti cand termin recuperarea sa ma ia! Nu vreau sa stau singura sub nici o forma unde nu cunosc pe nimeni! Va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati cu un sfat daca stiti! Timpul este limitat, ar cam trebuii ca Luni sa plec! Ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Http://www.recuperarecopii.ro/contact.php
Contact
Adresa noastra este: Str. Dumitru Minca, nr.44, sector 4 - BUCURESTI

Tel: 021 460 02 32

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi datele de contact la linkul oficial :
http://www.recuperarecopii.ro/contact.php

Toate cele bune.