| Kenny a întrebat:

Urticaria poate aparea si pe fata?:-ss Tocmai mi-a aparut pe maini si pe picioare, dar ma mananca rau fata. E din cauza coshurilor sau poate sa`mi apara si acolo?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Urticaria apare oriunde exista piele.

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Poate sa iti para si acolo urticaria!