| Insanium a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Ma doare gatul in exterior in partea stanga foarte rau si trebuie sa stau rasucit cu el in partea dreapta. Daca incerc sa-l indrept am o durere ingrozitoare. Cred ca este de la curent pentru ca a inceput sa ma doara de aseara putin iar astazi de dimineata ca acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Părerea mea coincide cu a ta. E de la curent. Si eu am trecut prin asa ceva.Insă iti recomand sa treci pe la o farmacie apropiata sa-ti dea ceva care sa-ti amelioreze durerile. Exista asa ceva, stiu ca mie mi-au dat. Mi-a trecut numai dupa o saptamană. Daca stai asa, durerea se accentueaza si mai tare. Te-a luat bine de tot curentul! Tine si un fular in jurul gatului, să fie cald.

1 răspuns:
| Panteryas a răspuns:

Daca e de la curent lasa-l nu il bazai si nu incerca sa il indreapti, o sa treaca singur.