| FineBroAndy a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MAA! Deci, de 2 zile am un sfarc mai umflat decat celalalt si inca nu s-a dezumflat, iar celalat a ramasla fel, nici nu s-a umflat nici nimic.Am vreo boala sau vreo problema la cel umflat? Va rog spuneti-mi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la medic sa vezi despre ce e vorba si baietii mei au avut aceiasi problema la un moment dat dar s-a rezolvat de la sine.

| gabriela a răspuns:

Mergi la medic !

| Yang a răspuns:

Poate fi un fir de par crescut sub piele se mai intampla dar mergi la doctor

| danky a răspuns:

Stai linistit ca si eu am patit asa acum doi ani in urma si ink mai am unu mai mare si un un pic mai mic si uite nu am murit nu am nimic sunt sanatos tun ink nu am murit tongue nah tu acum faci cum vrei du-te la medic sau stai linistit