Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2778481intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Oct
SATI 300.255AFISARI
162.165VIZITE
145.893V. UNICI
6 Iunie 2011
angel34love intreaba:

Va rog dati-mi raspuns. Mi-am facut analizele de hormoni si au iesit perfect. Mi-au fost verificate ovarele si toate organele genitale si sunt perfect normale. Insa, cu toate astea am un ciclu menstrual extrem de neregulat. Adica odata imi vine la 26 de zile, odata la 28 iar apoi nu-mi mai vine 3 luni...nu inteleg de ce face asta. Adica nu am dereglari de hormoni...Va rog spuneti-mi de ce imi lipseste cate 3 luni si cum pot sa indrept situatia ( fara pilule cu hormoni)

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 6 Iunie 2011 09:39
    danutza_2917 a răspuns:
    Ar fi trebuit sa ne spui varsta, de cati ani ti-a venit menstruatia, mai multe detalii, daca doctorii care te-au consultat nu au reusit sa-i dea de capat nici noi nu te putem ajuta fara sa stim prea multe.
    Scrie-mi pe id dpocaznoi@yahoo.com si daca imi dai mai multe detalii pot sa te ajut. Sanatate!
  • 6 Iunie 2011 08:30
    Nick_1272 a răspuns:
    Mergi la alt medic! e clar ca este ceva hormonal si trebuie depistat!
  • 6 Iunie 2011 07:34
    butterfly27 a răspuns:
    Asta depinde si cati ani ai. Oricum ceva nu este normalhappy