| ramona_3149 a întrebat:

Va rog din tot sufletul sa imi ziceti URGENT cum se numeste melodia din H2O aia din episodul cu : Cel bun, Cel rau si Lewis Mc... Melodia aia care o baga atunci cand Rikky e suparata nu aia de la sfarsit! Va rog! Funda + Vot! Si scuzati-mi categoria!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Karinna1 a răspuns:

Kate Alexa - Another Now cred ca de piesa asta zici! happy

3 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

Another Now- Kate Alexa
http://www.youtube.com/watch?v=NAGvvrzQHAU
ce ciudat..chiar ieri am ascultat-o dupa mult timp