| roket2012 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Am fost si mi-am facut si analizele si mi-au spus ca sunt perfect sanatos doar ca aveam niste viermi. Problema este ca eu am fost la spital pentru ca aveam pe corp niste pete rosii care se extindeau pe tot corpul. Mi-au dat un tratament pentru vermi si petele au disparut pana cand am baut la o petrecere si am fumat ( nu sunt fumator de fel doar la ocazii). ACuma am din nou multe pete pe corp rosii, care dispar dupa un timp si din nou totul e normal. Ba apar ba dispar. O sa ma duc din nou la un control dar veau sa va intreb daca ati mai patit si de la ce poate sa fie? Dau funda merci anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

De la viermi, evident! Ai Google taicule, studiaza!