| Cezar_Ciobanu_1967 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati intr o problema,daca se poate? mama mea a fost operata de ureterocel! ma intereseaza, daca acest ureterocel recidiveaza si in cat timp se reface dupa operatia de ureterocel? va multumesc cu mare drag! o zi minunata sa aveti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jmekerashu a răspuns:

Http://www.i-medic.ro/dictionar/ureterocel

Din cate știu eu, ureterocelul nu recidivează. Să ai și tu o zi buna

3 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Vorbeste cu medicul care a facut operatia. Iti va putea da cele mai corecte informatii.

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru Pinocchio):

Multumesc frumos!

| Pinocchio a răspuns (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Pentru putin.