| PisiGirly a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi un link de exercitii pe youtube pentru abdomen plat pana la sfarsitul lui Martie. Va rog frumos chiar am nevoie. Vreau un link cu exercitii pentru abdomen plat, talie, unul pentru tigh gap si poate si o dieta usoara ca sa dau jos burta pana la sfarsitul lui Martie. Adica fff repede. Cel care imi da raspunsul cu toate 3 cerintele primeste funda si vot.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca poti obtine un abdomen plat in mai putin de o luna!? Eu iti spun clar ca nu. Ai nevoie de dieta si de antrenament serios. Cauta pe youtube abs workout si vei gasi o multitudine de exercitii pentru abdomen. Iti vei selecta cele pe care le consideri cele mai eficiente si vei incepe sa te antrenezi.(depinde de fiecare-unele exercitii nu sunt eficiente pentru. unii altele da)

| Syndre a răspuns:

Abdomenul se face în bucătărie. Ține NUMAI de alimentație, oricât sport ai face, dacă alimentația nu e corectă degeaba. Cardio te poate ajuta să mai arzi câteva calorii, dar e doar un bonus.