| GulDan a întrebat:

Va rog nu radeti!

Am niste sentimente ciudate cand ies afara:

transpir destul, simt caldura in cap si la fata+ma inrosesc.
Ultima oara mi-au amortit putin mainile sad cand am fost la ziua cuiva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Cum s-a zis in celalalt raspuns ai caderi de calciu, poti lua Osteocare ( pastile sau dizolvabil ) este cel mai eficient!

| sosostore a răspuns:

Ai caderi de calciu...