| biancabiancutza123 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! De 2 zile am dureri de burta. pofta de mancare, greturi de dimineata...dar mi.am facut test de sarcina si a iesit negativ! Imi puteti spune ce am? Mentionez ca ciclul trebuie sa imi vina saptamana viitoare si luna trecuta am avut!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DrTrxTr115 a răspuns:

Poate fi o mica dereglare a sistemului tau, du-te si fa un control la medicul de familie, bafta :*!

1 răspuns:
| sosostore a răspuns:

Incearca sa iti mai faci o data un test, iar asta la prima ora a diminetii inainte de a manca, iar daca nu iese mergi la un control. e posibil sa nu iese la teste