| Afganistanu_9917 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati... M-am batut cu niste baieti si mi-a dat cu pumnu in ochi de mi-a spart sinusul frontal si a fugit sinusul putin in ochi. problema este ca numai imi simt partea stanga a capului. este amortita. Ce sa fac. va rog ziceti-mi. Va reveni sinusul inapoi unde era. sau decat se va repara si partea care s-a spart nu se va mai retrage la loc. Va rog ziceti-mi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la spital...desi nu am inteles exact care e treaba...

| Afganistanu_9917 explică:

Numai simt partea stanga a capului. o simt amortita.

| bingolina a răspuns:

Buna! ...eu te sfatuiesc sa mergi de urgenta la spital, de la o simpla chestie se poate ajunge la ceva complicat si sincer nu ar merita sa risti mai ales ca este in joc sanatatea ta happy insanatosire gravnica!