| sorina_2296 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine, nu gasesc nici un program de daulodat muzica de care vreau eu nu doar menele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| diana_4296 a răspuns:

Ares e cel mai bun poti descarca muzica filme si e foarte usor de folosit

5 răspunsuri:
| Daniela_3373 a răspuns:

Cred ca intai ar trebui sa inveti sa scrii, si apoi sa ceri programe de downloadat muzica happy parerea mea happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

dar... de ce ai pus intrebarea asta la sanatate? Nu poti traii fara muzica, sau ce?

| anonimmmmm a răspuns:

Poti sa downloadezi muzica de pe zaycev.net acolo iti alegi litera cu care se incepe numele cintaretului dorit si gasesti suta la suta piesele dorite.big grin

| Smackdown a răspuns:

Foloseste Strong sau Apex

| alecsandra_1124 a răspuns:

Poti intra p www.fisierul meu. com