| flocirel a întrebat:

Va solicit numarul de telefon, e-mail sau un alt mod de comunicare cu medicul naturist din Tecuci.Am sotia diagnosticata de curand cu hepatita tip c si un mai vechi diabet 2.Nu am puterea si nici rabdarea sa astept 2 ani pana vom intra in posesia interferonului.Va multumesc si va doresc sa va fie din ce in ce mai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut dar nu-i stiu nr, nu stiu nici macar unde sta dar cunosc Tecuciul ca satul natal si nu cred sa-mi fie greu sa aflu dar, deocamndata, nu pot trece pe acolo decit dupa 2 saptamini cind intru iar la o tura lunga, adica in libere mai multe...Pastram legatura si daca pina atunci nu reusesti in mod sigur te voi ajuta caci am si n cunostinte mai sus puse...

| flocirel explică:

Multumesc din suflet harciog si te astept cu un viitor mesaj.Iti dorim sanatate si spor la bani