| Sadness666 a întrebat:

Vad niste vedeni de cateva saptamani nu prea vad bine de ex era o umbra de copac si eu am zis hai noroc credeam ca e o persoana nu vad bine nici de la departare nu vad intetosat pur si simplu cand m-am intalnit cu un om pe care il cunosc credeam ca este alt om si asa incontinoare ma fac de ras pentru ca mai gresesc si zic salut la un copac si lumea se uita la mine zici ca eram nebun am probleme cu ochi imi trebuie ochelari? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Din cate se pare, mai mult ca sigur ai nevoie de un control la oftalmolog cat mai urgent. Nu e de glumit daca ai probleme asa serioase.

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Asta trebuie sa il intrebi pe un medic. Mergi la oftalmolog. Sanatate!

| OoBunnyoO a răspuns:

Cu siguranta iti trebuie.

| Aboy a răspuns:

Da, iti trebuie ochelari neaparat si eu portlaughing