| eugensuperstar a întrebat:

Voi ati patit sa aveti gaura anusului infundata? Ce pot sa fac parca nu mai am nimic acolo parca ar fi cusuta sunt consipat si nu pot sa elimin nimic am luat si medicamente si degeaba. Funda pentru cea mai buna solutie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Dacă laxativele nu au avut efect, va trebui să apelezi la o clismă. Sună prost, dar e o intervenție medicală și asta. Ești în situați asta :)
http://www.funkydonkey.ro/jokes_226879/la-facere-intre-organele

4 răspunsuri:
| alecsa91 a răspuns:

Ia ceva cu efect laxativ. Plus ceai de tei.

| Felys a răspuns:

Dulcolax,iei 4 odata, nu iti fie teama, nu patesti nimic, mi s-a dat mie de catre medic odata cand trebuia sa fac colonoscopie, deci 4 pastilute de dulcolax luate odata si sigur se va rezolva problema

| AnoNim12226565 a răspuns:

Du-te la medic de oarece nu se glumeste cu asa chestii crede-ma de la o simpla problema ajungi la o infectie