| Emy0202 a întrebat:

Voi cum va tineti penisul? Decalotat sau acoperit de preput? Cum este mai ok? Am observat ca daca il tin mai mult timp decalotat pare mult mai igienic, asta pe langa igiena de rigoare, este bine sau poate afecta cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Stai linistit, nu te afecteaza cu nimic, atat timp cat speli zona bine, in timp ce intinzi pielea.