| yoop a întrebat:

Vreau ceva pentru celulita, ceva crema nu am foarte multa dar pe mine ma deranjeaza. Ce mi-ai ati recomanda? Eu am auzit de mai multe creme dar nu stiu care e mai buna. Am auzit ca Cellulight ar fi buna. Astept si parerile voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Absenta a răspuns:

Eu una am incercat, de fapt am folosit crema de la Avon, dar nu m-a incantat rezultatul. Am folosit cu mai mult succes Supliform, cred vreo 3 tuburi si chiar mi-a placut si rezultatul, pielea mult mai neteda si mai fina. Acum am descoperit o crema surprinzator de ieftina, 6. 99 lei se numeste Blanchette B si am gasit-o la magazinul Kaufland(e mai buna decat cea de la Avon).
un mic sfat big grinupa ce te dai cu crema, du-te si alearga un pic cam 30 de minute in fiecare zi, in 3 luni nu mai ai nevoie de creme, de nimichappy!