| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cresc in inaltime
Dar nu stiu cum

Ziceti-mi.
ca daca nu,
Vă raportez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Joaca basket

| GPA a răspuns:

laughing periculos

Dimineața, intinde-te înainte de a te ridica din pat. Trebuie să ți cont și de somn. În somn oasele se dezvolta.
În mod normal, nu poți influenta creșterea, singurul mod prin care poți creste este baschetul.
Poți să stai eventual atârnat de o bara timp de 30 min in fiecare zi sau poți sări (500 salturi/zi).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing

| AndreiWeisz a răspuns:

Cel mai bine e gasesti un pod. De preferat, mai la inaltime, peste ceva apa sau vale si apoi atarni asa de marginea podului cate 20 de minute in fiecare zi.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Viata nu e un joc online, nu iti poti modifica corpul cum vrei, inaltimea tine cont de activitatea ta, dar cel mai mult de GENETICA.

| Edmonds2342 a răspuns:

Salut! Cât mai mult sport, dormit fara perna. Baftă!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Cumperi centimetri de pe internet, dar vezi ca sunt scumpi si cateodata iti mai iei teapa!